Вітаю Вас, Гість

Як стати членом УАКЛіП

 

Для вступу до Всеукраїнської громадської організації «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНОЇ ЛІНГВІСТИКИ І ПОЕТИКИ» (УАКЛіП) необхідно:

 

1. Ознайомитися зі Статутом УАКЛіП (розміщено на сайті Організації: http://uaclip.at.ua).

 

2. Написати Заяву про вступ до УАКЛіП на ім’я Президента УАКЛіП (скачати зразок на сайті Організації: http://uaclip.at.ua).

         Відскановану заповнену заяву із власноручним підписом переслати за електронною адресою: olenamarina@ukr.net; паперовий оригінал заяви надіслати за поштовою адресою: 03680, Україна, м. Київ-150, ГСП, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 73, к. 325, Українська асоціація когнітивної лінгвістики і поетики, Маріній Олені Сергіївні.

 

3. Заповнити Анкету члена УАКЛіП (скачати форму на сайті Організації: http://uaclip.at.ua) і переслати її електронною поштою за адресою: olenamarina@ukr.net. Паперовий оригінал із власноручним підписом надіслати разом із заявою за поштовою адресою, зазначеною у пункті 2.

 

4. Сплатити щорічний членський внесок у розмірі: викладачі – 300 грн., аспіранти та докторанти – 150 грн., студенти – 50 грн. (див. Положення про сплату членських внесків на сайті Організації) за поточний рік. Членський внесок сплачується шляхом внесення коштів на поточний банківський рахунок Асоціації у ПАТ «Укрсоцбанк». Здійснити операцію можливо в будь-якому банку України. Банківські реквізити для сплати внеску:

 

1.    Номер рахунку: 26000010839365

2.  Отримувач: Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація когнітивної лінгвістики і поетики»

3.  Банк отримувача: ПАТ «Укрсоцбанк»

4.    МФО банку: 300023

5.    Код отримувача: 38490119

6.    Призначення платежу: сплата членських внесків асоціації.

 

         5. Відскановану копію квитанції про сплату членського внеску переслати за електронною адресою: olenamarina@ukr.net. Паперовий оригінал надіслати разом із заявою та анкетою за поштовою адресою, зазначеною у пункті 2, або подати секретареві асоціації Маріній О.С. (olenamarina@ukr.net, тел.: 099-439-9042) за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 73, к. 325 за домовленістю.

 

Після отримання Вашої заяви та анкети, а також документів, які підтверджують сплату членського внеску, Секретар Організації повідомить Вас про вступ до Всеукраїнської громадської організації «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНОЇ ЛІНГВІСТИКИ І ПОЕТИКИ» (УАКЛіП).

 

Сподіваємося на плідне співробітництво.

З повагою,

Правління асоціації

e-mail: olenamarina@ukr.net, тел.: 099-439-9042

 

PS Членство в УАКЛіП